Domov » Kontakti

Kontakti

Direktorica:
Jolanda Železnik
jolanda@zal.sik.si
03/712-12-54

Tajništvo:
Katarina Pasarić
katarina@zal.sik.si
03/620 52 80

Nabava in obdelava gradiva:
Laura Jelen
laura@zal.sik.si
03/620 52 83

Valerija Jerman
valerija@zal.sik.si
03/620 52 83

Tanja Pilih
tanja@zal.sik.si
03/712-12-57

Domoznanski oddelek:
Karmen Kreže
karmen@zal.sik.si
03/712-12-56

Mladinski oddelek, oddelek za odrasle, referenčna zbirka, informatika …

Andreja Hutinski
andreja@zal.sik.si
03/712-12-52

Andrej Perger
andrej@zal.sik.si
03/712-12-52

An Poet
an.poet@zal.sik.si
03/712-12-52

Tina Štrajher
tina.s@zal.sik.si
03/712-12-52

Irena Štusej
irena.s@zal.sik.si
03/712-12-52

Tina Uranko
tina@zal.sik.si
03/712-12-52

Bojan Uranjek
bojan@zal.sik.si
03/620 52 81

Občinska knjižnica Braslovče
Laura Jelen, Lea Felicijan
skbraslovce@zal.sik.si, laura@zal.sik.si, lea@zal.sik.si
03/703 84 22

Občinska knjižnica Polzela
Renata Novak, Irena Štusej
skpolzela@zal.sik.si, renata@zal.sik.si, irena.s@zal.sik.si
03/703-32-04

Občinska knjižnica Prebold
Lea Felicijan
skprebold@zal.sik.si, lea@zal.sik.si
03/705-35-40

Občinska knjižnica Tabor
Nataša Koren
sktabor@zal.sik.si, natasa@zal.sik.si
059 803 004

Občinska knjižnica Vransko
Valerija Jerman
skvransko@zal.sik.si, valerija@zal.sik.si
03/ 703-12-80