Domov » Kontakti

Kontakti

Direktorica:
Jolanda Železnik
jolanda@zal.sik.si
03/712-12-54

Nabava in obdelava gradiva:
Irena Verbič
irena.v@zal.sik.si
03/712-12-57

Laura Jelen
laura@zal.sik.si
03/712-12-57

Administrativni oddelek:
Nina Trbovšek
nina@zal.sik.si
03/712-12-52

Domoznanski oddelek:
Karmen Kreže
karmen@zal.sik.si
03/712-12-56

Mladinski oddelek, oddelek za odrasle, referenčna zbirka,…

Andreja Hutinski
andreja@zal.sik.si
03/620 52 80

Valerija Jerman
valerija@zal.sik.si
03/712-12-56

Andrej Steničnik
andrej@zal.sik.si
03/712-12-68

Irena Štusej
irena.s@zal.sik.si
03/712-12-52

Tina Uranko
tina@zal.sik.si
03/712-12-52

Bojan Uranjek
bojan@zal.sik.si
03/620 52 81

 

Občinska knjižnica Polzela
Renata Novak
skpolzela@zal.sik.si
03/703-32-04

Občinska knjižnica Prebold
Lea Felicijan
skprebold@zal.sik.si
03/705-35-40